Firmamız 1995 yılında Mehmet Işık ADALI tarafından kurulmuş olup, siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet etmenin gururunu taşımaktayız. Öncelikle Şifalı Bitkilerin iyileştirici gücünü en temiz ve en ekonomik şartlarda sizlere sunmayı amaç edinen bir anlayışla hizmetimize devam etmekteyiz. Bugüne kadar 120 çeşit bitkisel ürünü gıda mühendisi ve kimya mühendisi kontrolü altında hijyenik şartlarda siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu taşıyoruz.

Ürünlerimiz Türkiye’nin her yerine seçkin toptancılar ve pazarlama firmaları vasıtasıyla ulaştırılmaktadır.

Ürünlerimiz; TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetimi sistemlerine uygun olarak üretilmiştir. T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın ve T.C. Sağlık Bakanlığının izinleri ve Türk Gıda Kodeksine uygun olarak hijyenik şartlarda üretilmiştir.

%100 Türk Malı

DÜNYA GENELİNDE BİTKİ UZMANLARI İLE İSTİŞARELER YAPIP, HER BİTKİYİ ANA VATANINDAN TEMİN EDİP, LABORATUAR ORTAMINDA FORMÜLLEYİP, TAMAMEN OTOMASYONA BAĞLI SİSTEMLERDEN, EL DEYMEDEN ÜRETİLİP AMBALAJLANAN ÜRÜNLERİMİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Bitkiler

İnsanlık tarihinin başlangıcından günümüze, hem beslenmemize katkı sağlayan hem de şifa kaynağı olan bitkiler, elbette uzmanlarının elinde ne mucizeler meydana getirmektedir. Işık Baharat, gerek çografi yapısına gerek iklimsel değişimlerden etkilenen en doğru bitkileri derleyip işleyebilme kaabiliyeti ile sizlere ulaştırmaktadır.

Ar-Ge

Bilimsel bitki uzmanlarının heyetlerinde sürekli yer alan Işık Baharat Yönetim Kurulu Başkanı, geleneksel likten öte, akademik yollardan ilerleyerek, gerek üniversitelerde gerekse uluslararası inceleme birimlerinde kesin sonuçlara göre, meydana çıkardığı ürünleri ambalajlarına yerleştirmekte ve profesyonelce sizlerle buluşturmaktadır.

İmalatımız

Işık Baharat ambalajına giren her ürünümüz, son teknolojik makine parkuruna sahip olup, raf ömrüne, ortam şartlarından en az etkilenecek şekilde tasarlanmış üretilmiş ambalajlara girmektedir. Gerek üretim öncesi ve gerekse üretim sonrası tekrar tekrar testlere tabi tutularak en iyi onayı sonrası sizlere sunulmaktadır.

Kalite Kontrol

Biz bilinenin aksine, üretim sonrasıda kontrol mantığı ile değil, hammadde alım aşamasından, siz değerli müşterimize ulaşımı ve kullanım sonrası etkilerine kadar takip edilen bir prosedür ile kalite kontrol sistemli şekilde çalıştırılmaktadır. Ürettiğimiz her ürünün arkasında olacak bir duruş ile faaliyetlerimize devam edeceğiz.